Ćwiczmy razem!

Chciałeś, ale nigdy nie miałeś na tyle dyscypliny aby wytrzymać 42 dni? Brakowało Ci wsparcia i motywacji? Nie chciało Ci się ćwiczyć samemu? Pokonał Cię leń albo Mały Głód?

Ćwiczmy razem!

Startujemy z nową akcją. Wspólnie na Facebooku oraz w serwisie 6weidera.pl będziemy ćwiczyć Szóstkę Weidera, motywować się i pokonywać kolejne przeszkody tak aby za 42 dni – dokładnie 4 grudnia - ogłosić całemu światu – TAK! UDAŁO SIĘ!

 

Regularne ćwiczenia, surowe przestrzeganie zasad, zbalansowana dieta i zacięcie sprawiają, że miliony ludzi na całym świecie osiągają znakomite rezultaty. Naszym celem jest dołączyć do tej elitarnej grupy. 

 

Przez 42 dni w serwisie 6weidera.pl oraz na Facebooku będziemy pokazywać jak ćwiczyć, jak się odżywiać. Będziemy śledzić postępy i motywować,


aby 4 grudnia jak najwięcej z nas dołączyło do grupy ludzi, którzy skończyli Szóstkę Weidera i znalazło się w gronie szczęśliwców - posiadaczy ładniejszego brzucha.

 

Dla 3 najlepszych uczestników akcji czekają ciekawe nagrody, o których poinformujemy wkrótce.

 

Co zrobić, żeby dołączyć do akcji? Wystarczy wejść na Facebooka, polubić profil 6Weidera i wypełnić formularz dostępny w zakładce Ćwiczmy razem! 

 

Zarejestruj się już dziś i dołącz do nas!

 

 

Wróć