Celebrytki i ich brzuchy

Adele zdecydowała się na drastyczną dietę żeby wziąć udział w sesji zdjęciowej do Vogue. A jak inne gwiazdy płci pięknej się prezentują?

Celebrytki i ich brzuchy

I czy mają ładne brzuchy? 

 

Gwen Stephani, Rihanna, Joanna Krupa, Shakira, Megan Fox oraz Nicole Schenzinger to celebrytki z pierwszych stron gazet. Codziennie możemy ujrzeć je na teledyskach, w programach telewizyjnych czy na okładkach poczytnych magazynów. Prezentują się świetnie i nie ukrywają że ich wygląd to efekt ciężkiej pracy.

 

W jednym z wywiadów dla Women's Fitness Kelly Rowland przyznaje, że często uczęszcza na siłownię i ze smutkiem dodaje: "Teraz, mój lekarz nie pozwolił mi chodzić na siłownię, dopóki nie zregeneruję w pełni sił. Już tęsknię do ćwiczeń." No fakt - ciężki okres za nią a brytyjska edyxja X-FACTOR dała się we znaki. 

 

Z kolei Rihanna nigdy nie utrzymywała, że prowadzi zdrowy tryb życia. Wręcz przeciwnie. Ma słabość do słodyczy i nie przepada za warzywami. Obsesyjnie się nie odchudza,


ani nie katuje na siłowni. Po prostu prowadzi zdrowy styl życia; ćwiczy, przestrzega diety, nie po to, by mieć figurę modelki, tylko po to, żeby być w dobrej formie. 

 

Super Express natomiast donosi, o tym że zdrowy i piękny wygląd wiele kosztuje. W jednym z artykułów podano nawet ile. 

90 procent kobiet ma cellulit i nie będę kłamała, że akurat ja go nie mam – wyznaje szczerze modelka zza oceanu, która ma słabość do kalorycznych potraw.- Joanna uwielbia jeść, otwarcie przyznaje się, że nie odmawia sobie przyjemności. Ale dba o to, aby jej skóra była gładka i wolna od cellulitu – powiedziała Super Expressowi jej menedżerka Małgorzata LeitnerKrupa, jak czytamy, wydaje na to około 8 tysięcy złotych miesięcznie.

Tak czy inaczej Panie wyglądają pięknie.

 

Popatrzcie!

 

Wróć